تخفیـف‌های
یلدایی کاموا

شب یلدا

شب یلدا یا شب چله آخرین شب آذر ماه، شب اول زمستان و طولانی ترین شب سال است که ایرانیان باستان این شب را جشن می‌گرفتند. نزد آن‌ها نور، روز و روشنایی خورشید، نشانه‌هایی از آفریدگار بود در حالی که شب، تاریکی و سرما نشانه‌هایی از اهریمن. مشاهده تغییرات مداوم شب و روز مردم را به این باور رسانده بود که شب و روز یا روشنایی و تاریکی در یک جنگ همیشگی به سر می برند. روزهای بلندتر، روزهای پیروزی روشنایی بود، در حالی که روزهای کوتاه‌تر نشانه‌‌ای از غلبه تاریکی. تیم کاموا پیشاپیش به مناسبت این جشن برای شما هدیه در نظر گرفته

ویژگی‌های کاموا

سرعت

راه‌اندازی سایت یا فروشگاه اینترنتی با کاموا فقط چند دقیقه زمان می‌بره و خیلی سریع کسب‌وکارت اینترنتی میشه.

سادگی

بر ای استفاده از کاموا نیاز به هیچ تخصصی نیست! خیلی ساده و بدون نیاز به دانش برنامه‌نویسی و طراحی، خودت سایت با فروشگاهت رو می‌سازی.

قیمت مناسب

با حداقل هزینه سایت یا فروشگاهت رو با همه‌ی امکانات راه‌اندازی می‌کنی و در طول سال هیچ هزینه‌ی اضافی پرداخت نمی‌کنی.

پشتیبانی یکساله

مشاوران کاموا در همه‌ی مراحل راه‌اندازی و طراحی سایت یا فروشگاه در کنارت هستن و نگرانی برای مدیریت و رسیدگی به فروشگاهت نداری.

خرید سایت‌ساز
تا ۲۵٪ تخفیف

اگر صاحب کسب‌و‌کار‌ی کوچک یا بزرگ هستی، یا به صورت آزاد کار‌می‌کنی، با اینترنتی کردن کسب‌وکارت چند پله از رقبا جلوتر باش. با سایت‌ساز کاموا خیلی ساده و سریع یه وبسایت راه‌اندازی کن و برند شخصی یا شرکتی خودت رو معرفی کن. از قالب‌ها متنوع استفاده کن و وبسایتت رو کاملا شخصی‌سازی کن.

سایت من با تخفیف

خرید فروشگاه‌ساز
تا ۲۵٪ تخفیف

فروشگاه‌ساز کاموا برای شما که تصمیم گرفتی کسب‌و‌کارت رو اینترنتی کنی و یه قدم بزرگ برای موفقیت بیشتر برداری بهترین انتخابه! در کوتاه‌ترین زمان، با کمترین دانش فنی و به کمک مشاوران کاموا فروشگاه تخصصی خودت رو با همه‌ی امکانات راه‌اندازی کن و همین حالا فروش محصولات فیزیکی یا دیجیتال رو شروع کن.

فروشگاه من با تخفیف