شما می توانید با فروشگاه ساز کاموا سریع و بدون صرف هزینه صاحب یک فروشگاه اینترنتی شوید.

در شرایط کنونی که میزان فروش حضوری محصولات به صورت چشم گیری کاهش پیدا کرده است شما می توانید با داشتن یک فروشگاه اینترنتی نیاز مشتریانتان را برآورده کنید و سود از دست رفته خود را بازگردانید.
کاموا این کار را برای شما انجام می دهد. کافیست وارد سایت kamva.ir شوید و از بخش ورود ثبت نام کنید. برای ثبت نام شما تنها نیاز به یک آدرس ایمیل دارید و بعد از ثبت نام شما می توانید صاحب یک فروشگاه با نام دلخواهتان شوید و فروشگاهتان را به کاربرانتان معرفی کنید تا سریع تر فروش محصولاتتان را آغاز کنید.
در فروشگاه ساز های کاموا شما می توانید تصاویر و ویژگی های محصولاتتان را به فروشگاه اضافه کنید و به کمک پشیبانان کاموا دامنه فروشگاه تان را متصل کنید و بعد از گرفتن درگاه بانکی اقدام به فروش محصولاتتان کنید.
این روند اصلا دشوار نیست و در تمامی این مسیر پشتیبان های کاموا در کنار شما هستند تا بتوانید در اولین فرصت فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید.
پس اولین کاری که لازم است انجام دهید این است که یک تصویر مناسب از محصولاتتان داشته باشید و بعد از جمع آوری تصاویرتان کافیست که فروشگاهتان را بسازید و محصولاتتان را اضافه کنید. به همین سادگی!
شما با داشتن فروشگاه اینترنتی می توانید یک تجربه فوق العاده از فروش محصولاتتان داشته باشید، پس به ما اعتماد کنید و سریع تر دست به کار شوید.
برای ارسال محصولاتتان و یا داشتن درگاه بانکی می توانید روش های گوناگونی را تجربه کنید اما در حال حاضر اولویت ما برگردانندن سود از دست رفته شماست به همین دلیل ما به شما کمک می کنیم تا کوتاه ترین مسیر را طی کنید و در این زمان باقی مانده بیشترین فروش را داشته باشید.
ما برای این کار هزینه ای از شما دریافت نمی کنیم و این کار را در شرایط پیش رو مسئولیت اجتماعی خودمان می دانیم تا به کسب و کارها کمک کنیم.
برای راهنمایی بیشتر لطفا با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۷۴۹۰ تماس بگیرید.

کد تخفیف ۱۰۰٪:

HAMDELI

امکانات فروشگاه
 • سرویس وبلاگ

 • تعداد محصول همزمان

  ۲۰۰۰
 • درگاه بانکی

 • دامنه رایگان .ir

 • کد تخفیف

 • صفحه‌ساز اختصاصی

 • منوساز

 • جستجوی حرفه‌ای

 • روبات تلگرام

کد تخفیف ۱۰۰٪:

HAMDELI

سوالات متداول

در بازه‌ی زمانی یک سال آیا نیاز به پرداخت هزینه‌ی جداگانه است؟
در صورتی که درخواست ارتقا پلن یا تغییری در ویژگی‌های سرویس خود نداشته باشید در بازه‌ی زمانی یک ساله که اشتراک را خریداری می‌کنید نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ی جداگانه‌ای نمی‌باشد.
جست‌و‌جوی حرفه‌ای چیست؟
ویژگی جست‌و‌جوی حرفه‌ای شامل فروشگاه‌های پلن دوم و سوم می‌شود و به کاربران فروشگاه‌ها این امکان را می‌دهد که به جای جست‌و‌جوی ساده براساس عنوان، بتوانند جست‌و‌جوی حرفه‌ای براساس جزئیات و صفات محصول انجام دهند. مانند آنچه که در فروشگاه‌های بزرگی مثل دیجی‌کالا وجود دارد.
روبات تلگرام چه ویژگی‌ای دارد؟
با استفاده از روبات تلگرام می‌توانید فروشگاه اینترنتی و محصولات خود را به شکلی تنظیم کنید که به محض ارسال در فروشگاه اینترنتی، در کانال شما هم وارد شوند و مشتریان بتوانند بدون نیاز به مراجعه به سایت خرید خود را با اتصال به درگاه‌های بانکی انجام دهند.
نیاز به مشورت دارم چه کار کنم؟
از طریق صفحه‌ی تماس با ما درخواست خود را ارسال کنید یا با ما تماس بگیرید: ۹۱۰‍‍۱۵۳۸۳ ۰۲۱
زمان حساب کاربری آزمایشی شما تمام شده است ؟
در صورتی که به زمان بیشتری برای آزمایش نیاز دارید با پشتیبانی تماس بگیرید
همین حالا ثبت نام کنید

۱۴ روز رایگان